jedwabna poszetka

Jedwabna poszetka – najbardziej pożądany dodatek!

Jakiś czas temu pisaliśmy o poszetce przedstawiając tą męską chusteczkę jako obowiązkowe dopełnienie casualowej stylizacji. Pewne jest to, że poszetka do marynarki czy garnituru to nieodłączny element eleganckiego mężczyzny i strzał w dziesiątkę.

poszetka underbeard Bez kategorii

Jedwabna poszetka

Zazwyczaj kojarzy się z klasyczną elegancją w postaci białej, męskiej chusteczki do garnituru. https://www.underbeard.pl/produkt/biala-jedwabna-poszetka-whitelegance/ Z eleganckiego jedwabiu produkuje się również wzorzyste chusteczki, którymi doskonale można dopełnić również luźniejszy outfit. Jedwabną poszetkę możemy układać na wiele sposobów dzięki czemu zyskamy elegancki i ekspresyjny dodatek. Jedwabna, męska chusteczka do garnituru to niewielki kawałek materiału, dlatego tym bardziej powinniśmy zadbać aby był wykonany z dobrej jakości tkaniny np. jedwabiu, który ma idealny połysk i kolorystykę. https://www.underbeard.pl/produkt/jedwabna-poszetka-goldberry-bis/

Elegancki strój to nie tylko świetnie skrojony garnitur ale również odpowiednie dodatki – mucha czy krawat, stylowe obuwie, ale także jedwabna poszetka. Warto wiedzieć, jak wybrać poszetkę doskonałą. Kolor poszetki może nawiązywać do odcienia marynarki lub jej koloru. Męska chusteczka powinna jednak być o ton jaśniejsza lub ciemniejsza aby stylizacja nie wydawała się monotonna.

Najpopularniejszą zaś metodą dobierania poszetki do stylizacji, jest jej dobór do koszuli. Ten sposób zazwyczaj stosujemy w męskiej stylizacji ślubnej. Biała poszetka do białej koszuli, różowa poszetka do różowej koszuli. Jedwabna poszetka w brustaszy ślubnego garnituru najlepiej prezentuje się złożona w prostokąt i wysunięta na około 1 cm. Synonimem klasyki i ponadczasowej elegancji jest biała jedwabna poszetka w zestawieniu z eleganckim smokingiem. Połysk jedwabnej poszetki doskonale koresponduje do klap smokingu oraz satynowej muchy.

Podobne wpisy