Wyświetlanie 1–16 z 62 wyników

 • poszetka męska

  Abibi- poszetka

  49,00  z VAT

  Dwukolorowa poszetka  jednostronna , wykonana z delikatnego materiału. Wymiary 28x28cm. Taki dodatek z pewnością świadczy o poczuciu stylu i pewności siebie. Robiona ręcznie z najwyższą starannością.  Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • muszka męska

  Americana- poszetka bawełniana

  45,00  z VAT

  Gładka, czerwona poszetka jednostronna wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Cooler lub elegant. Jasne marynarki ładnie podkreślą i wyeksponują ognistą czerwień poszetki.  Kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • muszka męska

  Armagnac – poszetka bawełniana

  39,00  z VAT

  Poszetka jednostronna, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • muszka męska

  Avalon – poszetka bawełniana

  49,00  z VAT

  Poszetka jednostronna w kolorową kratkę , wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością, w rozmiarze 33 cm x 33 cm  Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Harvey lub Elegant   Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • muszka męska

  Batida – poszetka bawełniana

  49,00  z VAT

   Poszetka jednostronna w kolorową „łączkę”, kolorystyka stonowana, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Harvey Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • muszka męska

  Batman Poszetka

  39,00  z VAT

  Batman czyli jednostronna poszetka w tematyce komiksowej Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Batman, lub z klasyczną Muchą jednokolorową.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • muszka męska

  Belgian Blue – poszetka bawełniana

  59,00  z VAT

  Poszetka dwustronna, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Podwójna warstwa, sprawia że poszetka,  niezależnie od ułożenia będzie wyglądać tak samo . Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • muszka męska

  Belgian Red – poszetka bawełniana

  59,00  z VAT

  Poszetka dwustronna, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Podwójna warstwa, dwukolorowa. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • jedwabna biała poszetka

  Biała jedwabna poszetka – WhitElegance

  59,00  z VAT

  Biała, jedwabna poszetka. Klasyczna biała męska poszetka z jedwabiu to ponadczasowa elegancja. Jedwabna poszetka WhitElegance doskonale sprawdzi się w ślubnej stylizacji i wieczorowego smokingu. Delikatna, błyszcząca struktura jedwabiu będzie bardzo eleganckim dodatkiem podkreślającym dbałość o szczegóły. Świetnie sprawdzi się do białej koszuli. Białe, delikatne obszycie jedwabnej poszetki, wykonane z najwyższą starannością. Wymiary poszetki 30×30 cm…

 • muszka męska

  Black point – poszetka jedwabna

  49,00  z VAT

  Poszetka jedwabna  jednostronna, wykonana z 100% jedwabiu. Wielkość 26 cm x 26 cm. Wzór i Kolor mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu,  zależności od ustawień monitora.

 • poszetka męska

  Blackchampion- poszetka bawełniana

  49,00  z VAT

  Czarna, wyjątkowa poszetka, dwustronna, wykonana z 100% bawełny.  Wymiary 28x28cm. Świetnie sprawdzi się do sportowej elegancji. Wyróżnij się ciekawym pomysłem na fajny dodatek. Poleca się dla fanów footballu. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • poszetka męska

  Blackmood- poszetka bawełniana

  29,90  z VAT

  Czarna poszetka jednostronna w białą czaszkę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością, w rozmiarze 28 cm x 28 cm  Dla odważnych i z humorem.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • muszka męska

  Blue Adria – poszetka bawełniana

  45,00  z VAT

  Granatowa poszetka jednostronna w białe kropki , wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Blue Adria lub White Adria  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • poszetka męska

  Blue Adria- poszetka bawełniana

  45,00  z VAT

  Granatowa poszetka w białe kropki, jednostronna z białym obszyciem, wykonana z 100% bawełny. Wymiary 28x28cm. Polecamy do kompletu z muszką Blue Adria lub czerwoną muszką Cooler. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • muszka męska

  Blue Cactus – poszetka bawełniana

  49,00  z VAT

  Granatowa poszetka jednostronna w kartkę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Rozmiary poszetki 28 cm x 28 cm Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Blue kamikaze lub Blue cactus Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • muszka męska

  Blue shark – poszetka bawełniana

  45,00  z VAT

  Poszetka jednostronna w niebieską kratkę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Blue shark lub elegant. Nadaję się do codziennych stylizacji lub wesel i przyjęć. Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.