Wyświetlanie 1–16 z 55 wyników

 • elegancka poszetka z pomarańczowym zakończeniem

  Abibi- poszetka

  49,00 

  Dwukolorowa poszetka  jednostronna , wykonana z delikatnego materiału. Wymiary 28x28cm. Taki dodatek z pewnością świadczy o poczuciu stylu i pewności siebie. Robiona ręcznie z najwyższą starannością.  Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • poszetka bawełniana czerwono-krwista

  Americana- poszetka bawełniana

  45,00 

  Gładka, czerwona poszetka jednostronna wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Cooler lub elegant. Jasne marynarki ładnie podkreślą i wyeksponują ognistą czerwień poszetki.  Kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • poszetka bawełniana

  Armagnac – poszetka bawełniana

  39,00 

  Poszetka jednostronna, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • poszetka_bawełniana_avalon_45_8

  Avalon – poszetka bawełniana

  49,00 

  Poszetka jednostronna w kolorową kratkę , wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością, w rozmiarze 33 cm x 33 cm  Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Harvey lub Elegant   Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • poszetka_bawełniana_batida_39_20

  Batida – poszetka bawełniana

  49,00 

   Poszetka jednostronna w kolorową „łączkę”, kolorystyka stonowana, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Harvey Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • 9

  Batman Poszetka

  39,00 

  Batman czyli jednostronna poszetka w tematyce komiksowej Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Batman, lub z klasyczną Muchą jednokolorową.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • elegancka bawełniana poszetka dwustronna

  Belgian Blue – poszetka bawełniana

  59,00 

  Poszetka dwustronna, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Podwójna warstwa, sprawia że poszetka,  niezależnie od ułożenia będzie wyglądać tak samo . Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • dwustronna bawełniana poszetka ręcznie robiona

  Belgian Red – poszetka bawełniana

  59,00 

  Poszetka dwustronna, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Podwójna warstwa, dwukolorowa. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • jedwabna poszetka w czarnym kolorze

  Black point – poszetka jedwabna

  49,00 

  Poszetka jedwabna  jednostronna, wykonana z 100% jedwabiu. Wielkość 26 cm x 26 cm. Wzór i Kolor mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu,  zależności od ustawień monitora.

 • bawełniana poszetka w piłki

  Blackchampion- poszetka bawełniana

  49,00 

  Czarna, wyjątkowa poszetka, dwustronna, wykonana z 100% bawełny.  Wymiary 28x28cm. Świetnie sprawdzi się do sportowej elegancji. Wyróżnij się ciekawym pomysłem na fajny dodatek. Poleca się dla fanów footballu. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • tempImage2dJJLU-removebg-preview

  Blackmood- poszetka bawełniana

  29,90 

  Czarna poszetka jednostronna w białą czaszkę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością, w rozmiarze 28 cm x 28 cm  Dla odważnych i z humorem.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • tempImageqVeRsS-removebg-preview

  Blue Adria- poszetka bawełniana

  45,00 

  Granatowa poszetka w białe kropki, jednostronna z białym obszyciem, wykonana z 100% bawełny. Wymiary 28x28cm. Polecamy do kompletu z muszką Blue Adria lub czerwoną muszką Cooler. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • poszetka_bawełniana__bluecactus_69_9

  Blue Cactus – poszetka bawełniana

  49,00 

  Granatowa poszetka jednostronna w kartkę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Rozmiary poszetki 28 cm x 28 cm Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Blue kamikaze lub Blue cactus  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • poszetka z bawełny

  Blue shark – poszetka bawełniana

  45,00 

  Poszetka jednostronna w niebieską kratkę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Blue shark lub elegant. Nadaję się do codziennych stylizacji lub wesel i przyjęć. Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • bawełniana poszetka w białe kropy

  Blue Slack- poszetka bawełniana

  49,00 

  Granatowa poszetka jednostronna w białą, dużą kropę, wykonana z 100% bawełny. Robiona ręcznie z najwyższą starannością, w rozmiarze 28 cm x 28 cm  Idealny dodatek do jednolitej muchy i klasycznej marynarki. Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • jedwabna elegancka poszetka w kolorze biało-czarnym

  Bolero – poszetka jedwabna

  79,00 

  Poszetka jednostronna, wykonana z 100% jedwabiu. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Rozmiar 31×31 cm Zapakowana w praktyczne pudełko.