kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki do garnituru – hit czy kicz?

kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki podbijają świat!

Skarpetki w oryginalne i ciekawe wzory w zestawieniu z garniturem to zdecydowanie hit! Kolorowe skarpetki podbijają świat! Są ważnym dodatkiem do każdej stylizacji sprawiają, że wyróżnisz się z tłumu. Jeśli jesteś fanem kolorowych skarpetek, to z pewnością nie będziesz miał oporów do noszenia ich do wszystkiego, nawet do eleganckich stylizacji i oczywiście do garnituru! Pisaliśmy już o tym, że barwne dodatki, szczególnie kolorowe skarpetki, pozwalają na przełamanie monotonii i nudnych stylizacji. Dostępność różnorodnych wzorów pozwala na wybranie idealnego modelu dopasowanego do garnituru.

Łamiąc zasadę formalnego ubioru męskiego należy pamietać że bardzo ważną kwestią przy wyborze kolorowych skarpetek jest ich jakość, czyli jakość materiału z jakiego są wykonane. Mają one przyciągać uwagę, zatem kiepski materiał z pewnością rzuci się w oczy obserwatorom. W tym przypadku postaw na porządną bawełnę. Skarpetki oferowana przez UNDEBEARD są wyprodukowane z polskiej bawełny. Zawierają dodatek niewielkiej ilości elastanu i poliamidu, które nie są szkodliwe dla zdrowia. Wyprodukowane są z bawełny czesanej, która nadaje skarpetkom miękkość i puszystość, to co najważniejsze przyjaznej dla skury właściciela. Poddawane są procesom stabilizacji, co powoduje wykurczenie do rzeczywistego rozmiaru, dzięki czemu nie będzie ich mniej po poraniu. To co najważniejsze skarpetki UNDERBEARD nie filcują się po praniu.

Kto może łamać zasady formalnego dres codu?Każdy, kto jest odważny, a przy tym nie boi się eksperymentów, ma fantazję i chce podkreślić swoją pewność siebie, przyciągnąć uwagę, lub podkreślić swoje zainteresowania. https://www.underbeard.pl/produkt/bawelniane-skarpetki-anchor/

Kolorowe skarpetki do garnituru, na jaką okazję możemy je założyć i pozwolić sobie na barwne szaleństwo? Szałowe wzory skarpetek doskonale będą prezentować się na weselu i uroczystości rodzinnej. Kiedy strój jest mniej formalny zestawienie granatowego lub niebieskiego garnituru doskonale sprawdzi się w towarzystwie skarpetek w czerwone kropki z niebieskimi dodatkami https://www.underbeard.pl/produkt/skarpetki-red-dot/ Do codziennej stylizacji możemy pozwolić sobie na więcej luzu i dobrać bardziej odważne kolory https://www.underbeard.pl/produkt/bawelniane-skarpetki-black-dot/ O ile w twojej pracy nie obowiązuje oficjalny dress code, swobodnie możesz założyć kolorowe skarpety do garnituru noszonego w biurze.

Podobne wpisy