Perfumy Underbeard

Nasze perfumy powstają w głowie!

Perfumy Underbeard

Długo zastanawialiśmy się czy wprowadzić pod marką UNDERBEARD perfumy. Dlaczego? Dlatego, że z każdym pomysłem pojawiało się wiele pytań. Oto kilka z nich. Jak sprzedać perfumy przez Internet? Jak opisać zapach? Jak zainteresować klienta zupełnie nowym produktem? Jak odnaleźć się wśród znanych i uwielbianych marek? Długie wieczory spędzone na próbie odpowiedzi na te i wiele innych pytań, analizy rynku, czytania blogów, rozmów doprowadziły nas do momentu w którym MAMY TO!.I wiecie co? Decyzja zapadła :-). Nasze perfumy powstają w głowie :-). Traktujemy je jako dzieło sztuki, jako artystyczną wizję naszej perfumiarki, która tworzy je z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wiemy, że są wyjątkowe i z pewnością trafią do wyjątkowych ludzi. :-).

Perfumy Underbeard to kolekcjonerskie edycje ciekawych kompozycji zapachowych. Zapach See Weed charakteryzuje się magią ciepłego drewna, morskich glonów i ambry. See Weed to zapach dla eleganckich i pewnych siebie ludzi.

Zapach FeFer zachwyca świeżą paprocią, drewnem i delikatną wonią ambry. Ten zapach porwie zmysły w daleką, orientalną podróż.

Perfumy o intensywnym ziemistym zapachu paczuli w połączeniu z gorzką czekoladą, kadzidłem i kroplą lawendy to zapach Choco Wood. Interesujący, tajemniczy i elegancki.

Zapach Sweet Tobi to duet tytoniu i gorzkiej czekolady, lekko słodki, ciepły, intensywny i trwały. Pięknie komponuje się z naturalnym zapachem skóry.

Dezodorant w kremie, ręcznie robiony na bazie masła shea, wodorowęglanu sodu, skrobie ziemniaczanej, oleju migdałowego, zielonej glinki, olejku paczuli, olejku bois d’essence (kadzidło), olejku lawendowego.  Wystarczy niewielka ilość a wyjątkowy zapach zostaje na skórze przez cały dzień.

Nuty Cynthia to zapach ogórka na ciężkim piżmie. Zmysłowy, uwodzący i ciepły. Piżmo sprawia, że zapach długo utrzymuje się na skórze.

Perfumy Moss 3 to zapach kadzidła, drewna i mchu. Charakteryzuje się wyraźną wonią zadymionej nuty i drzewa. Pięknie komponuje się z naturalnym zapachem skóry. 

https://www.underbeard.pl/kategoria-produktu/kosmetyki/

Podobne wpisy