cute and elegant baby wearing bow tie scaled underbeard Bez kategorii

Muszki dla dzieci- oryginalny i modny dodatek.

Muszki dla dzieci to modne i dużo bardziej wygodne rozwiązanie niż dziecięce krawaty na gumce. Poza wszystkim muszka to jednak prestiż w porównaniu do dość banalnego krawata. Warto zadbać o styl naszych młodzieńców tym bardziej że okazji nie brakuje i takie wydarzenia jak zakończenie przedszkola czy szkoły albo rozpoczęcie roku to doskonale okazje aby pokazać się w muszce dla dzieci, modnie i wygodnie.

Muszka dla dzieci do chrztu. 

Tradycyjne szaty chrzcielne dawno zostały zastąpione bardziej kolorowymi. Coraz częściej widzimy maluchy w małych garniturkach. Chrzest obecnie to również znakomita okazja aby nasz malec wyglądał jak prawdziwy dżentelmen, w końcu to zazwyczaj pierwsze wielkie wydarzenie w jego życiu a trendy muszka dla dzieci doda mu stylu.  W tym wyjątkowym dniu możemy pozwolic sobie nawet na odrobinę ekstrawagancji i klasyczny strój wzbogacić o muszkę dla dzieci z motywem bajkowym . Muszki produkowane z myślą o najmłodszych zawierają wygodne zapięcie – najczęściej umieszczone na taśmie lubmocowane rzep. Jest to komfortowe rozwiązanie nie wymagające wiązania.

Muszki dla dzieci w zestawie z muszką dla dorosłych?

Oczywiście że taka opcja tez istnieje. Dumny tata w muszce z takim samym wzorem jak jego syn to klasa sama w sobie. Taki widok zapamiętają goście do końca życia a i zdjęcia z uroczystości będą doskonalą pamiątką. Przecież nie ma lepszego wzoru do naśladowania niż tata więc czemu by nie podkreślić wzajemnej więzi zestawem muszki dla dzieci w komplecie z muszką dla dorosłych.

Czy muszka może być na inne okazje… oczywiście! Stylowy młodzieniec w muszce to zawsze doskonały wybór.

Muszka jest dobra na każdą okazję. Na okazje o charakterze bardziej rozrywkowym: muszki na śluby i wesela, na których rodzice wraz z dziećmi występują jako goście. Muszki na okazjonalne imprezy w szkole czy przedszkolu…. muszki są adekwatne do każdej stylizacji. Muszki dla dzieci dodają zawsze stylu i wyróżniają nasze dzieci a dodatkowo uczą je elegancji która niejednokrotnie przyda im się w życiu.

muszki dla dzieci

Do czego możemy jeszcze założyć muszki dla dzieci?

W zasadzie nie istnieją ograniczenia jeśli mamy na sobie koszulę. Młody człowiek w stylowej koszuli obojętnie w jakim wzorze na pewno znajdzie muszkę pasująca do stylizacji. Taki dodatek doskonale pasuje np. do kapeluszy które szturmem zdobywają modowe wybiegi. Coraz częściej starsze dzieciaki basebolówki zamieniają na letnie kapelusze do których doskonale pasują muszki dla dzieci z motywami Batmana, supermena czy innych bohaterów. Muszka dla dzieci wcale nie jest elementem zawsze klasycznym. Wbrew powszechnemu przekonaniu muszki bywają niepoważne, wręcz zabawne lub śmieszne…. Warto spróbować nowych trendów i opatrzyć się w stylową muszkę dzięki której na pewno nasze dzieci zrobią furorę w swoim środowisku.

Wycieczka z rodzicami nad morze, ojciec w stylowej panamie, mama w kapeluszu z wielkim rondem chroniącym przed słońcem i obok nich syn z letnim słomianym kapeluszu ze stylową muszką dla dzieci we wzory jak u ojca… doskonały widok 🙂

Podobne wpisy