poszetki

Poszetka – obowiązkowe dopełnienie stylizacji 2022!

Czy według Was, pozostawienie pustej kieszonki marynarki, bez odpowiedniego wypełnienia jest w złym guście? Powszechna opinia głosi, że tak. Szczególnie wtedy, kiedy marynarka posiada brustaszę warto jest wypełnić.

Poszetka, czyli ozdobna chusteczka akcentuje styl outfitu. Dlatego wybór koloru czy wzoru powinien być przemyślany. Nie oznacza to jednak, że poszetka jako dodatek współgrający z innymi dodatkami to uzupełnienie tylko sformalizowanej stylizacji.
W sytuacji kiedy inne dodatki nie stanowią konkurencji dla poszetki, ta ozdobna, męska chusteczka wysuwa się na pierwszy plan. Możemy ją wtedy kolorystycznie dopasować do barwy dominującej na marynarce lub zaszaleć i ściśle powiązać z tematem imprezy. Dzisiaj, kiedy przeżywa ona swój renesans możemy spotkać w ofercie producentów tysiące oryginalnych pomysłów i wzorów na każdą okazję. 
Dla wielbicieli komiksów polecamy cos specjalnegohttps://www.underbeard.pl/produkt/poszetka-bom-pow-yellow/, dla superbohaterów szałową poszetkę supermena https://www.underbeard.pl/produkt/poszetka-superman/ a dla niezłych ananasów jak widać poniżej tez coś mamy.

bawełniana poszetka w ananasy

Poszetka inaczej niż myślisz.

Na sportowo to też modnie i elegancko – uzupełniając dresową marynarkę sportową, możemy stworzyć luźny, elegancki look. Poszetka to zawsze starzał w dziesiątkę! ⚽️, który doda szyku najbardziej luźnej stylizacji. Perfekcyjny look podczas spotkania z przyjaciółmi pokaże, że jego właściciel dba o najmniejsze szczegóły.😎 https://www.facebook.com/underbeardpl/photos/a.1046648528686767/4286887841329470/

Podobne wpisy