elegancka poszetka męska

Poszetkę do marynarki? Tak, to znak modnego mężczyzny:-)

Nic tak doskonale nie dopełnia eleganckiego outfit’u jak dobrze dobrana poszetka. Tytułem wstępu kilka słów o tym niebanalnym dodatku. Historia poszetki jest dość odległa gdyż czasy jej świetności sięgają XVI wieku. Zanim jednak poszetka znalazła swoje miejsce w kieszeni marynarki, noszona była w kieszeni spodni. Dopiero w XIX wieku zaczęła pełnić rolę ozdobnego dodatku noszonego w brustaszy, czyli kieszonki na lewej piersi marynarki. Dzisiaj poszetka to niezbędny element garderoby każdego mężczyzny, który jakiegoś czasu przeżywa swój renesans. Jest dodatkiem nie tylko do formalnych, wieczorowych stylizacji ale również świetnie się sprawdza w duecie z casualową marynarką. Niezależnie od sposobu złożenia poszetki zawsze prezentuje się elegancko.

Jak dopasować poszetkę do marynarki?

To nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać. Klasyczną, białą poszetkę dobieramy do czarnych garniturów, na uroczyste okazje kiedy stylizacja ma charakter formalny. Należą ją wówczas ułożyć w wąski pasek wystający z kieszonki. Biała poszetka do formalnej stylizacji to ponadczasowa elegancja.

Ogólne zasady doboru poszetki do całości mówią, że poszetka powinna nawiązywać do koloru innych dodatków, jednak casualowy look lubi eksperymenty i oryginalność. Dobór poszetki do stylizacji nie koniecznie powinien być podyktowany chęcią dopasowania wszystkich innych dodatków. Dlatego warto zdecydować się na poszetkę do marynarki, tworzącą kontrast do całości. Poszetka w nietuzinkowe wzory ma wtedy wymiar niezobowiązujący i sportowy. Taką poszetkę do marynarki dobieramy wówczas do swojego nastroju . Poszetki Underebard od początku do końca powstają z myślą o tych, którzy mają niestandardową osobowość :-). W szerokiej ofercie produktów Underbeard z pewnością znajdziecie coś dla siebie lub kogoś bliskiego.
https://www.underbeard.pl/kategoria-produktu/poszetki/

 poszetkę do marynarki

Podobne wpisy