Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • elegancka poszetka z pomarańczowym zakończeniem

  Abibi- poszetka

  49,00 

  Dwukolorowa poszetka  jednostronna , wykonana z delikatnego materiału. Wymiary 28x28cm. Taki dodatek z pewnością świadczy o poczuciu stylu i pewności siebie. Robiona ręcznie z najwyższą starannością.  Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • 9

  Batman Poszetka

  39,00 

  Batman czyli jednostronna poszetka w tematyce komiksowej Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Batman, lub z klasyczną Muchą jednokolorową.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • elegancka kolorowa poszetka ze śliskiego i delikatnego materiału

  Copernicus- poszetka

  Elegancka, poszetka jednostronna w ciekawe wzory, wykonana z delikatnego materiału Wymiary 28x28cm. Polecamy do ciemnej marynarki. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • elegancka męska poszetka

  Magic square – poszetka

  49,00 

  Elegancka ciemna poszetka jednostronna, wykonana z delikatnego materiału. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Poleca się do wieczorowej, eleganckiej stylizacji. Rozmiar 28×28 cm Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • tempImageI5IeCz-removebg-preview

  Peanut- poszetka

  49,00 

  Kolorowa poszetka  jednostronna , wykonana z delikatnego materiału. Kilka odcieni zieleni w połączeniu z granatowymi akcentami.  Wymiary 28x28cm. Taki dodatek z pewnością świadczy o poczuciu stylu i pewności siebie. Polecana do codziennej stylizacji. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • 7

  Poszetka Bom Pow Green

  39,00 

  Bom Pow Green czyli jednostronna poszetka w tematyce komiksowej Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Bom Pow Yellow, lub z klasyczną Muchą jednokolorową.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • 03-cze

  Poszetka Bom Pow Yellow

  39,00 

  Bom Pow Yellow czyli jednostronna poszetka w tematyce komiksowej Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Bom Pow Yellow, lub z klasyczną Muchą jednokolorową.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • 8

  Poszetka Superman

  39,00 

  Superman czyli jednostronna poszetka w tematykę komiksowej  Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Idealnym dodatkiem do stylizacji stworzy z muchą Superman, lub z klasyczną muszką jednokolorową.  Układ wzoru oraz kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora.

 • tempImage3h8CU5-removebg-preview

  Slow Motion- poszetka

  49,00 

  Elegancka, poszetka jednostronna w biskupim kolorze, wykonana z delikatnego materiału Wymiary 28x28cm. Polecamy do ciemnej i jasnej marynarki. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • tempImage2yoiZ8-removebg-preview

  Spring- poszetka

  49,00 

  Wielokolorowa, elegancka poszetka jednostronna, wykonana z 100% bawełny.  Wymiary 28x28cm. Ciekawy wzór doda charakteru modnej stylizacji. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • tempImageCVZOwp-removebg-preview

  Violet Ice- poszetka

  49,00 

  Elegancka, poszetka jednostronna w delikatnym fioletowym kolorze z ciekawym wzorem, wykonana z delikatnego materiału Wymiary 28x28cm. Idealnie sprawdzi się w zestawieniu z ciemnymi kolorami.  Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko.

 • tempImageaAKBRo-removebg-preview

  White Bitcoin- poszetka

  49,00 

  Tematyczna poszetka króla kryptowalut Bitcoin, zaprojektowana oraz uszyta przez zespół Underbeard. Niepowtrzalny wzór i świetna jakość. 100% made in Poland Pasuje do stylizacji na codzień, oraz na wieczorne wyjścia. Idelana na prezent! Wymiary 28x28cm. Polecamy do każdej stylizacji. Robiona ręcznie z najwyższą starannością. Zapakowana w praktyczne pudełko. Kolory mogą lekko różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych…